Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Księgowość


KSIEGOWOSC

 

Moduły Finanse i Księgowość stanowią kompletne i w pełni zintegrowany systemy księgowe, stworzone do prowadzenia pełnej księgowości firm: prywatnych, państwowych, spółdzielni,  fundacji i organizacji non profit. Realizują wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawienia i raporty. Aplikacje mogą funkcjonować samodzielnie lub w połączeniu z pozostałymi modułami systemu tworząc jedną całość. Programy współpracuje z bankowymi systemami rozliczeniowymi Home Banking, automatycznie generuje dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe do urzędów skarbowych i ZUS.
Systemy wyposażone w Serwis Prawny Dla Księgowych.

Kluczowe możliwości:

  • Pełna integracja i ciągłość ewidencji - dzięki pełnej integracji system eliminuje konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych, np.: po utworzeniu raportu kasowego, wprowadzeniu wyciągu bankowego, czy umorzeniu środka trwałego - automatycznie utworzą się dokumenty księgowe z możliwością kontroli automatycznego rozksięgowania.

  • Dedykowany system obsługi deklaracji podatkowych - Pełna integracja oraz ciągłość ewidencji księgowej

  • Tworzenie zaawansowanych wzorów w automatach księgowych- automaty umożliwiają księgowanie żądanych wartości według określonych parametrów oraz mogą wykonywać się w oparciu o wzory zdefiniowane przez użytkownika systemu.

  • Automatyzacja wykonywania wielu operacji księgowych - rozliczenia międzyokresowe kosztów, przeksięgowania pomiędzy zespołem „4”i „5”, rozbudowany system generowania not odsetkowych, automatyczne obliczanie różnic kursowych.

  • Elektroniczny import wyciągów bankowych - rozwiązanie umożliwia importowanie wyciągów bankowych do systemu.

WYBIERZ PROGRAM ABY ZOBACZYĆ MODUŁ KSIĘGOWOŚĆ

 

streamsoft prestiz logo

--------------------------------------------------------

raks logo

--------------------------------------------------------