Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Firma

O nas

Od 20 lat zajmujemy się doradztwem i sprzedażą oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami.

Naszym celem jest wspomaganie klientów w usprawnianiu procesów biznesowych i uzyskiwaniu maksymalnych korzyści, na jakie pozwala wykorzystanie systemów informatycznych.

Oferujemy oprogramowanie firm: Raks i Streamsoft 

Oferujemy pełen pakiet zaawansowanych usług: od tworzenia koncepcji przedsięwzięcia poprzez realizację projektu, wdrożenie aż po wsparcie powdrożeniowe.
Zatrudniamy doświadczonych fachowców zarówno z dziedziny informatyki jak i organizacji pracy przedsiębiorstw.
Nasz zakres działalności obejmuje wsparcie dla:

  • działów Finansowych i księgowych,
  • działów logistyki i magazynów,
  • działów kadrowo-płacowych,
  • działów związanych z zarządzaniem produkcją.
tekst

Partnerzy

tekst

RAKS Sp. z o.o. powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Początkowym produktem, który zdobył szerokie uznanie użytkowników był program finansowo-księgowy RAKS FK pracujący w systemie DOS. 


tekst

Streamsoft Sp. z o.o. od 28 lat produkuje oprogramowanie dla firm z różnych branż. Historia rozwoju jest ściśle związana z rozwojem informatyki. Firma powstała w 1989 zaczynając od programów tworzonych dla systemu DOS. Obecnie oferowane jest przez tego producenta nowoczesne oprogramowanie, które wspomaga planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy.